• Aktuality

Aktuality

7. června 2021

Pro zobrazení nebo stažení brožury s přehledem kurzů klikněte na obrázek.
Pro zobrazení nebo stažení brožury s přehledem kurzů klikněte na obrázek.
Představujeme Vám bohatou nabídku kurzů pro veřejnost, které budou na Katolické teologické fakultě UK probíhat v budoucím akademickém roce (říjen 2021 – červen 2022).


Získejte všeobecný rozhled v oblasti teologie, dějin umění, historie a literatury díky přehledovým kurzům a setkejte se s lidmi, kteří mají podobné zájmy.Ponořte se s našimi odborníky do některého specifického tématu, které Vás již dlouho zajímalo, nebo o kterém jste naopak nikdy neslyšeli. Seznamte se s pozoruhodnými osobnostmi, vyslechněte poutavé příběhy a poznejte důležité souvislosti, které rozšíří Vaše obzory a umožní Vám vnímat skutečnost barvitěji a hlouběji.
Zapište se do některého ze specializovaných kurzů a získejte užitečné znalosti a dovednosti v oblasti katecheze, pastorace nebo managementu.Forma

Doufáme, že vzhledem k očekávanému zlepšení epidemiologické situace budou naše kurzy moci probíhat kontaktní formou v prostorách fakulty.


V případě, že plánovaná kontaktní výuka nebude možná, kurzy nebudou probíhat distanční formou a uhrazený poplatek bude uchazečům vrácen.


Pokud Vám však vyhovuje připojit se k výuce z domova nebo nemáte jinou možnost, připravili jsme zatím jeden kurz, který bude probíhat výlučně online. Máme záměr do budoucna stálou banku online kurzů rozšiřovat a zkvalitňovat.Přihláška

Do všech kurzů se lze přihlásit vyplněním jednoduchého online formuláře na stránce daného kurzu, nebo prostřednictvím papírové přihlášky, kterou dostanete a vyplníte přímo na studijním oddělení v úředních hodinách.


Přihláška na kurz do zimního semestru a do letního semestru.


Termín pro podání přihlášky

letní semestr (říjen 2021 – leden 2022): 12. 9. 2021

zimní semestr (únor – červen 2022): 6. 2. 2022


Brožura ke stažení


Sdílet na:  
Napište nám
Kontakty

Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy

Thákurova 3, Praha 6, 160 00

IČO: 00216208 DIČ: CZ00216208

číslo účtu: 32034061/0100


Identifikátor datové schránky: piyj9b4
Jak k nám