20. září 2021

Abychom společně vytvořili dostatečně bezpečné prostředí pro setkávání a studium, prosíme účastníky kurzů celoživotního vzdělávání, kterých se účastní více než 20 lidí,* o dodržování následujících opatření:

• Ve všech prostorách fakulty chraňte své dýchací cesty respirátorem

• Při vstupu do budovy využijte možnost dezinfekce

• Při vstupu do učebny potvrďte podpisem na prezenční listině splnění O-N-T, tj.

očkování – od aplikace poslední dávky očkovací látky uplynulo nejméně 14 dní

prodělání nemoci – od prvního pozitivního testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní

negativní test – RT-PCR vyšetření starší méně než 7 dní nebo certifikovaný antigenní test starší méně než 72 hodin na přítomnost viru SARS-CoV-2 s negativním výsledkem

Splnění podmínky O-N-T buďte připraveni na požádání prokázat prostřednictvím mobilní aplikace TEČKA nebo oficiálním potvrzením v papírové nebo elektronické podobě.

Opatření jsou v platnosti od 4. října 2021 až do odvolání.

* tj.

Americká muzea a galerie

Bible a umělecké dílo

Dějiny umění II.

Katechetický kurz

Kultura pohřbívání. Pastorační a společenské aspekty posledních věcí člověka

Nejen po stopách církve I.

V co věří křesťané? II.

U kurzů, kterých se účastní méně než 20 lidí, nebudeme bezinfekčnost prověřovat. Všechny účastníky však vybízíme k zodpovědnosti, vzájemné ohleduplnosti a dodržování obecných hygienických pravidel.

Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy

Thákurova 3, Praha 6, 160 00