1. prosince 2021

V rámci celoživotního vzdělávání na KTF UK jsme v letním semestru 2021/2022 připravili několik zajímavých kurzů.

Přihlašovat se můžete až do 6. 2. 2022.

Jedná se o kurzy:

Dále se ještě můžete zapsat na kurz Managmentu, který i nadále pokračuje svou druhou a třetí částí:

V kurzech specializovaných se můžete ještě do 31.12. 2021 přihlašovat do kurzu Liturgická výchova v katechezi.

V letním semestru připravujeme též nový několikadenní kurz Prevence sexuálního zneužívání. Pro bližší informace sledujte náš web.

Forma

Doufáme, že vzhledem k situaci budou naše kurzy moci probíhat kontaktní formou v prostorách fakulty.

V případě, že plánovaná kontaktní výuka nebude možná, kurzy nebudou probíhat distanční formou a uhrazený poplatek bude uchazečům vrácen.

Přihláška

Do všech kurzů se lze přihlásit vyplněním jednoduchého online formuláře na stránce daného kurzu, nebo prostřednictvím papírové přihlášky, kterou dostanete a vyplníte přímo na studijním oddělení v úředních hodinách.

Přihláška na kurz do letního semestru.

Přednášky denního a kombinovaného studia

Lze se také zapsat do některých přednášek denního studia. Jejich seznam bude doplněn v průběhu ledna do rubriky Další.

Katolická teologická fakulta Univerzity Karlovy

Thákurova 3, Praha 6, 160 00